Artykuły mogą zawierać linki affiliacyjne - jeśli klikniesz w link i dokonasz zamówienia nasz portal otrzyma niewielką prowizję bez dodatkowych kosztów z twojej strony.

Rzym stolica i zarazem największe miasto Włoch. Miejsce dla ludzi kochających sztukę, dla architektów, artystów, a także dla historyków, pasjonatów dawnych czasów, m. in starożytności. Jest to również miasto, którego częścią jest Watykan, a więc siedziba Papieża, miejsce wyjątkowe dla katolików i pielgrzymów z całego świata. Jest to również miasto w którym można spędzić romantyczne chwile we dwoje.
Wenecja miasto na wodzie, idealne w podróż poślubną czy romantyczny wyjazd dla każdej pary. Bogate w wiele niepowtarzalnych miejsc i zabytków, które robią wrażenie nawet na najbardziej wybrednych znawcach i miłośnikach sztuki. Przez swój wyjątkowy klimat jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast Europy.
Mediolan miasto mody i wielkiej piłki. Liczne domy mody, markowe sklepy oraz organizowane pokazy mody najlepszych projektantów świata sprawiają, że każda kobieta marzy o wizycie w tym pięknym mieście. Jest to miasto nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Dla panów Mediolan to przede wszystkim miasto związane z piłką nożną, w którym swoją siedzibę mają dwa europejskie giganty Ac Milan oraz Inter. Utytułowane europejskie kluby mające miliony fanów, kibiców na całym świecie. Ich piękny stadion San Siro, jeden z największych stadionów piłkarskich w europie jest miejscem w którym każdy kibic piłki nożnej chciałby się znaleźć.

Reklama
Booking.com